• KİŞİYE ÖZEL DERS

Size özel salonda azami hijyenik ortamda orijinal klasik pilates tekniğiyle 50 dakika boyunca aktif çalışma yapılır. Saatler kişinin ve salonun müsaitlik durumuna göre ortak belirlenir. Haftanın 2 veya 3 günü yapılmaktadır.
Herhangi omurga rahatsızlığınız (kifoz, skolyoz, bel fıtığı, boyun fıtığı gibi) veya bedensel herhangi sabit bir sağlık sorununuz varsa öncelikle bununla ilgili doktor onayı ile birlikte fizyoterapistimizle görüşme sağlayıp yaptığınız antrenmanın daha verimli olması için size uygun bir antrenman programı hazırlıyoruz.

• 2 KİŞİLİK DERS

Herhangi bir yakınınızla talep edebilirsiniz. 50 dakika boyunca size özel stüdyoda azami hijyen ortamında dersinizi alabilirsiniz haftanın 2 günü veya 3 günü alabilirsiniz.

• 4 KİŞİLİK GRUP DERSİ

Kendi oluşturduğunuz grupla veya salonumuzun oluşturduğu bir gruba dahil olarak başlayabilirsiniz. Saatleri sabit olmayıp bizimle iletişime geçerek grup saatlerimizi öğrenebilirsiniz. 50 dakika süren dersimiz 4 kişilik grup aletli salonumuzda yapılarak azami hijyene dikkat edilmektedir.

Hemen Ara
Open chat
1
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?